Zpět do obchodu

Registrace

O KOLARZ

Osvětlení KOLARZ - nejširší nabídka výrobků

Výrobky KOLARZ jsou spojením kvalitních materiálů, tradičního řemeslného umění i moderních postupů, nadčasového designu a perfektního provedení. Jsme schopni vyhovět rozmanitým požadavkům všech zákazníků pomocí 2 800 různých modelů svítidel a osvětlení, které máme aktuálně v nabídce.

 

Svítidla, osvětlení interiéru, lustry, lampy

100 let patří svítidla Kolarz mezi nejlepší osvětlení - vybavuje byty, domy, hotely, komerční i nekomerční prostory

 

Založení rodinné firmy Hanns Kolarz na výrobu světelných stínidel

Na podzim roku 1918 založil Hanns Kolarz, dědeček současného majitele firmy, závod na výrobu světelných stínidel. První pobočka se nacházela ve Vídni v osmém okrese. Vybudováním firemní dopravy v roce 1927 se rozšířila akviziční činnost na všechny spolkové země. V roce 1939 firma zaměstnávala 15 zaměstnanců. Po skončení druhé světové války, se vstupem Adolfa Wögerbauera zetě zakladatele firmy, začala silná fáze rozvoje firmy Kolarz. Následovala velká modernizace výroby a nově byla vybudována logistika a firemní expedice. V padesátých letech zaměstnávala firma na světelná stínidla Hanns Kolarz 200 zaměstnanců.

 

Hanns Kolarzova vášeň pro světlo je dnes zachována. Dnes je z ní úspěšná mezinárodní rakouská rodinná firma, provozovaná ve čtvrté generaci, osvětluje velkolepé prostory po celém světě: KOLARZ vytváří inovativní osvětlovací design pro obří mrakodrapy, legendární obchodní domy, luxusní hotely, restaurace, koncertní sály a kancelářské budovy, stejně jako pro soukromé rezidence.

 

Náš zájem o tradiční evropské řemeslo je tím, co dělá KOLARZ tak zvláštní. Všechna naše mistrovská díla jsou vzácné a jedinečné umělecká díla, ručně vyrobené zkušenými umělci v srdci Evropy - a dělají oči jiskry po celém světě.

 

Region capture 43  Region capture 44  Region capture 45

Současnost společnosti Kolarz GmbH

V současné době má společnost Kolarz GmbH zastoupení ve více než 50 zemích. Naše svítidla tak „září" po celém světě. Svítidla a osvětlení Kolarz dnes zahrnují komplexní sortiment svítidel pro interiéry. Značka se stala symbolem perfektního provedení, vysoké funkčnosti, nadčasového designu, pokročilé konstrukce a vynikající kvality poskytovaných služeb zákazníkům. Firma udává tempo technickými a moderními inovacemi, které dodává široce zaměřeným cílovým skupinám. Díky těmto vlastnostem se stal Kolarz významným pojmem ve všech hlavních sektorech trhu svítidel a osvětlení, kde působí.

 

 

Tradice a inovace

Základem naší výrobní filosofie jsou zlepšovací návrhy a tradice. Naši návrháři jsou vždy nadčasoví ve srovnání se standardní výrobou. Produkty Kolarz jsou vyvinuty ze zkušeností několika generací a jejich provedení je více než perfektní.

Dokonalá souhra tvaru a funkce jsou důležitým aspektem při vývoji svítidel a osvětlení. Náš vývojový tým prosazuje do nových výrobků svítidel nejaktuálnější trendy v designu, změny životního stylu a ergonomické poznatky.

  • NEJLEPŠÍ SOUČÁSTI

Z drahých materiálů, jako je zlato nebo krystaly, vytváříme nejlepší umělecká díla.

  • EVROPSKÉ ŘEMESLO

Všechny výrobky KOLARZ jsou v Evropě vyrobeny ručně, každý kus je jedinečný.

  • EXKLUZIVNÍ DESIGN

Klasický nebo moderní: design KOLARZ vytváří ohromující stylové prohlášení.